Działalność wydawnicza

prasa,
portale informacyjne,
czasopisma naukowo-techniczne,
książki i raporty

Organizacja

konferencji,
szkoleń,
wystaw,
wydarzeń medialnych

Obsługa informacyjna

przedsiębiorstw,
public relations,
obsługa mediów społecznościowych

Dokumentowanie

zdjęcia,
filmy wideo,
nagrania dźwiękowe,
prezentacja na portalach

Projektowanie

reklam prasowych i internetowych,
wizerunku graficznego firm,
wizytówek i teczek firmowych

Rozwiązania internetowe

projektowanie portali,
przygotowanie CMS, CRM,
tworzenie systemów HR

Start >> Wiadomości
Utworzono: 30 czerwca 2017
Górnictwo: nie boimy się konfrontacji w obronie branży

Podczas obrad Międzynarodowego Forum Górniczego w kopalni Pniówek, w czwartek 29 czerwca, przedstawiciele Wydawnictwa Górniczego, prezes Witold Pustułka i wiceprezes Anna Zych, podpisali list intencyjny „Górnictwo OK”. Trybuna Górnicza promuje tę inicjatywę od momentu jej powstania, sygnując list znaleźliśmy się w gronie takich firm, jak Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Śląska, Jastrzębska Spółka Węglowa, LW Bogdanka, Famur czy PG Silesia.

Górnictwo OK jest wspólnym projektem Szkoły Eksploatacji Podziemnej i Fundacji AGH. Intencją działania Grupy jest stworzenie przestrzeni i środowiska dla budowy wspólnych inicjatyw w ramach szeroko pojętej społecznej odpowiedzialności biznesu w oraz dla branży górniczej w Polsce.

- Chcemy uświadamiać wszystkim, że górnictwo jest naprawdę w porządku; informować o tym, że zdajemy sobie sprawę ze społecznej odpowiedzialności biznesu, że startujemy z podniesioną przyłbicą, tzn. pokazujemy wszystkie strony górnictwa, i jasną, i ciemną. Nie boimy się konfrontacji, chcemy o tym rozmawiać - przekonywał dziekan Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH prof. Marek Cała. - Działamy pod auspicjami Ministerstwa Rozwoju, a rozwój tej grupy jest zaiste zaskakujący. Mam wrażenie, że to będzie jedna z bardzo ciekawych sesji Polskiego Kongresu Górniczego, który jesienią odbędzie się w Krakowie. Celem działalności tej grupy jest to, żeby po kilku latach wszyscy byli przekonani, że górnictwo jest OK.