Działalność wydawnicza

prasa,
portale informacyjne,
czasopisma naukowo-techniczne,
książki i raporty

Organizacja

konferencji,
szkoleń,
wystaw,
wydarzeń medialnych

Obsługa informacyjna

przedsiębiorstw,
public relations,
obsługa mediów społecznościowych

Dokumentowanie

zdjęcia,
filmy wideo,
nagrania dźwiękowe,
prezentacja na portalach

Projektowanie

reklam prasowych i internetowych,
wizerunku graficznego firm,
wizytówek i teczek firmowych

Rozwiązania internetowe

projektowanie portali,
przygotowanie CMS, CRM,
tworzenie systemów HR

Start >> Wiadomości
Utworzono: 23 lutego 2018
Grzegorz Tobiszowski Człowiekiem Roku TG i portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie

To nazwisko w 2017 r. rozgrzewało nasz portal internetowy do czerwoności. Dlatego też Grzegorz Tobiszowski, wiceminister, sekretarz stanu w Ministerstwie Energii, poseł Prawa i Sprawiedliwości V, VI, VII, VIII kadencji Sejmu, wiceprzewodniczący klubu PiS, członek Rady Politycznej PiS, odbierze dzisiaj tytuł  Człowieka Roku Trybuny Górniczej i portalu nettg.pl. Liczba odsłon artykułów na portalu, w których pada nazwisko polityka odpowiedzialnego za górnictwo w rządzie Mateusza Morawieckiego, jak i we wcześniejszym – Beaty Szydło, to 1 156 002! Materiały te cieszyły się zdecydowanie największym zainteresowaniem naszych Czytelników!

Swoisty rekord odsłon (ponad 47,5 tys.) pobił materiał opublikowany 29 września 2017 r. o tym, że rekompensaty za utracone prawo do deputatów węglowych zostaną wypłacone do końca roku. Ten temat w minionym roku spośród wszystkich materiałów zamieszczonych na portalu nettg.pl był śledzony przez największą liczbę osób i budził największe emocje. Dużym zainteresowaniem cieszyał się też kwestia wypłaty górnikom przez PGG 30 proc. zawieszonej czternastki, relacja z wizyty ministra w kopalni Budryk, fuzja PGG i KHW, informacja o planach wydobycia węgla w kopalni Makoszowy przez PGG, materiał o tym, że Tomasz Cudny został prezesem SKR oraz artykuł o zyskach PGG po trzech kwartałach 2017 r.

Ubiegły rok był wyjątkowo udany dla portalu nettg.pl. Skorzystało z niego 1 140 800 indywidualnych użytkowników, o 17 proc. więcej niż w 2016 r. Przez cały 2017 r. portal tradycyjnie był w centrum wydarzeń. Najszybciej dostarczał aktualnych informacji, komentarzy i analiz głównie o górnictwie i energetyce. Dużo uwagi poświęca również sprawom regionu oraz innych branż, m.in. hutnictwa, koksownictwa, przemysłu maszynowego, transportowego czy ekologii.

– Nasza praca przełożyła się na statystyki – mówi Krystian Krawczyk, redaktor naczelny portalu i Trybuny Górniczej. – Jesteśmy czytani nie tylko w Polsce. Gościliśmy internautów ze 159 krajów świata. Dominuje jednak województwo śląskie, z którego pochodzi 64 proc. użytkowników nettg.pl. A wśród miast o prym rywalizują Katowice i ...Warszawa. Także Trybuna Górnicza jest najchętniej czytanym pismem gospodarczo-społeczne w województwie śląskim.